Skip to content →
Вітаю всіх українців зі святом!

Християнський світ сьогодні відзначає Різдво Іоанна Предтечі. Кожну неділю я відвідую церкву, бо знаю, що Бог зажди допоможе, направить та дасть сили втілювати у життя свої ідеї та наміри. 

Нам даються тільки ті випробування, які ми можемо витримати. І я впевнений, що з Божою поміччю ми зробимо наш регіон таким, про який мріємо. А я покладу всі зусилля, щоб в нас жили найщасливіші родини. 

Також цей день у народі поєднують зі святом Івана Купала та днем літнього сонцевороту. Колись Купало був язичницьким божеством земних плодів, якому на початку жнив приносили в жертву головний дар землі — святий хліб. Але зараз цей день асоціюється зі святом родючості, врожаю, добробуту та лікарських рослин, вшануванню молодості, краси, кохання й очищення. І я хочу, щоб кожна молода дівчина знайшла свою другу половину на теренах нашої України, де б ми разом будували майбутнє.

Наша земля завжди славилась гарним врожаєм та гостинністю. Бажаю всім смачного хліба на кожному столі, добробуту та взаєморозуміння.

Нехай у цей день Україна очиститься від усього негативного та заживе по-новому, так, як ми, справжні патріоти та громадяни великої держави, бажаємо.